Datca Aktur da kac ev var?

Yazarı Milicent / 2022-06-28

Datca Aktur da kac ev var?

Datça Aktur da kaç ev var?

Evler kat maliklerine ve aktur şirketinin ortaklarına aittir. Kiralanan evler; ev sahiplerinin ve aktur a.ş ye aittir. Bu sayı toplam olarak 100 evdir. Aktur da toplam 1285 hane mevcuttur.

Datça Aktur kaç yıllık?

yaklaşık 48 yıllık bir birikimle ve sağlam atılmış temeller ile yoluna güvenle devam ediyor.

Aktur yandı mı?

Datça merkeze 30 kilometre uzaklıkta bulunan Aktur Tatil Sitesi’ndeki çam ağaçları ile kaplı Bayrak Tepe’de, 29 Temmuz’da, dumanlar yükselmeye başladı. Tatil sitesinin özel itfaiye görevlilerinin müdahalesi ile alevler, kısa sürede büyümeden kontrol altına alınıp, söndürüldü.

Aktur da ne yapılır?

Özellikle fasulyesi, inciri, karpuzu oldukça lezzetlidir. Aktur’da aletli dalış, windsurf, yelken, günübirlik tekne gezileri, amatör balık avcılığı, tracking, rafting gibi etkinliklere katılarak unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Kurucabük hangi mahallede?

Datça Aktur Tatil sitesi, Çiftlik ve Kurucabük adında iki yerleşimden oluşuyor, tesis ve yapılar Çiftlik ve Kurucabük koyları çevresinde yer almakadır.

Aktur kurucusu kimdir?

Ak-Tur AŞ, 1970’li yıllarda Türkiye’nin ilk turizmci valisi diye bilinen eski Muğla Valisi Özer Türk tarafından kurulmuş bir şirket. Datça’da 1275, Bodrum-Bitez’de 670 konutu bulunuyor. Bodrum Aktur’da Özalların da evi vardı ve 1983 seçimlerinde Turgut Özal Başbakan olunca, site bir anda ün kazanmıştı.

Datça Aktur kaç dönüm?

Tesisin kitle turizmine dönük bir nitelik taşıdığı dikkate alınarak, özel otonun kompleks içindeki yeri bu açıdan değerlendirildi. 75 hektarlık bir alana yayılan 6000 yatak kapasiteli Datça Tatil Köyü’nde, toplam inşaat alanı %25, yapıların zeminde kapladığı alan %10, kişi başına yeşil alan yaklaşık 30 m2’dir.

Datça Aktur pazarı ne günü?

ÇEK ÇEK HAREKET SAATLERİ PAZARTESİ–ÇARŞAMBA -CUMA PAZARIN OLDUĞU GÜNLER

YÖN. ÖNÜ PAZAR YERİ
10:50 09:25
10:25
10:35
11:00

Torpil yanıcı mıdır?

Şaka malzemeleri olarak bilinen torpil, patlayıcı ve yanıcı bir maddedir.

Datça Aktur yandı mı?

Muğla’nın Datça ilçesinde orman yangını çıktı. Aktur Tatil Sitesi yakınında başlayan orman yangınına müdahale edildiğini duyuran Datça Belediyesi, daha sonra yangının kontrol altına alındığını açıkladı.

AK tur kimin?

Ak-Tur AŞ, 1970’li yıllarda Türkiye’nin ilk turizmci valisi diye bilinen eski Muğla Valisi Özer Türk tarafından kurulmuş bir şirket. Datça’da 1275, Bodrum-Bitez’de 670 konutu bulunuyor.

Datça Aktur hangi mahallede?

Aktur, Datça-Muğla, F Mahallesi, Türkiye Ayrıca evimiz konum olarak dinlenme bahçesine bir kaç saniye uzaklıkta olup, park yeri açısından en iyi noktalardan birindedir. Genellikle evlerin sıkışık olduğu Aktur’da çok ferah bir noktada bulunan evimiz harika bir doğa manzarası sunmaktadır.

Datça Kurucabük nereye bağlı?

AKTUR KURUCABÜK Dalaman Hava Alani’ndan 120 km. Marmaris’ten 40 km.ve Datça’ya 30 km. mesafesi olan , Marmaris Datça arasinda kalan tesisimiz görmeniz ve yasamaniz gereken bir tatil cennetidir.

Özer Türk kimdir Aktur?

1970’li yıllarda Özer Türk isminde çok kıymetli bir bürokrat, Muğla’ya vali olarak olarak atanıyor. 1971 yılında AK-TUR A.Ş.’yi kuruyor. Söz konusu şirket yapısı altında Bodrum ve Datça’da birer site planlıyor. 1975-1981 yılları arasında, Datça’da 1275 Bodrum’da ise 633 konutun inşaatını bitiriyor.

Datça Aktur kim kurdu?

Aktur a s sahibi kim?

Kullanım bilgisi

Aktur a ş sahibi kim? Özer Türk daha 1971 yılında AK-TUR A.Ş.’yi sürdürülebilirlik üzerine... Devamını Oku »

Elyse . 2022-02-12

Yeni Datça’da ne yapılır?

Popüler konular

Yeni Datça’da ne yenir? DATÇA’DA NE YENİR & NEREDE YENİR Datça Bademi. Bademli Levrek. Bademli... Devamını Oku »

Margot . 2022-05-28

Datca neyi ile unlu?

Kullanım bilgisi

Datça neyi ile ünlü? Datça’nın Neyi Meşhur? Badem. Datça balı Susam. Zeytinyağı Kuru... Devamını Oku »

Tamarah . 2022-07-21

Datca pazari hangi gun?

Kullanım bilgisi

Datça pazarı hangi gün? Her ayın son pazar günü kurulan bit pazarı, çocukluk ve gençlik... Devamını Oku »

Eudora . 2022-04-04