The Society neden bitti?

Yazarı Tonye / 2022-03-05

The Society neden bitti?

The Society 2 sezon neden iptal edildi?

Günümüzün “Sineklerin Efendisi” hikayesi olarak geçen The Society de iptal edilen diziler kervanına ne yazık ki katıldı. New England’ın banliyölerinde geçen dizi koronavirüslü ilgili lojistik sorunlar nedeniyle Netflix tarafından iptal edildi.

The Society 2 sezonda neler olacak?

Peki merakla beklediğimiz 2. sezon ne ile ilgili olacak? Yeni sezonda, New Ham’in yaşayanları daha çok görecek gibiyiz. Yaşadıkları yerin kopyasında olan gençlerin gizemi çözmeye çalışması ve kendi aralarında yaşadıkları liderlik problemi arasında gidip geleceğiz.

The Society sonunda ne oldu?

Bu sırada da Grizz ve keşifçi takımı tarıma uygun bir arazi buldular. New Ham’deki çocuklar evlerine dönmenin yolunu ararken, bizler sezon finalinde gerçek evlerini gördük. Hatta çocukların isimleri unutulmamaları için tek tek yazılmıştı. Bu da ailelerinin onların öldüklerini düşündüğü gerçeğini ortaya çıkarttı.

The Society olayı nedir?

The Society, gizemli bir şekilde zengin New England kasabasına tıpa tıp benzeyen başka bir yere gönderilen bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Gençler, yaşadıkları kasabanın benzeri olan bu yerde ailelere dair hiçbir ize rastlamaz.

Anne with an e neden iptal edildi?

Fakat What’s on Netflix’te yer alan bir habere göre, Netflix Anne with an E‘yi geri döndürmeyecek. Üçüncü sezonun ardından CBC’nin başkanı ve CEO’su Catherine Tait, ağın artık Netflix ile ortak olmayacağını duyurdu. Bu nedenle Anne with an E 4. sezon olmayacak.

The End of the f ING World 3 sezon gelecek mi?

The End Of The F***ing World için 3. İki dizi bir araya gelmeyecek gibi duruyor çünkü TEOTFW’nun 3. sezonu çekilmeyecek. Nedeni ise yapımcıların hikayeyi istedikleri yerde bitirdiklerini açıklamaları. Yapılan açıklamada, hikayenin iki sezonda iyi bir yol aldığı ve istenilen yerde bırakıldığı yönünde.

The A List 2 sezon gelecek mi?

THE A LIST 2. SEZON YAYINLANDI. Gizem ve gerilim öğelerini harmanlayan dizinin 2. sezon bölümleri 25 Haziran 2021 Cuma günü Netflix kütüphanesine eklendi.

The Society kaç sezon?

1The Society / Sezon sayısı

The Society bitti mi?

The Society‘ ve ‘I Am Not Okay With This’, Netflix Tarafından İptal Edildi! “The Society”, Netflix’te planlandığı gibi ikinci sezon için geri dönmeyecek ve yayıncı “I Am Not Okay With This” adlı diziye de ikinci sezon onayı vermedi.

The Society nasıl bir dizi?

The Society dizisi yeni çıkan gençlik dizileri arasında yer almakta olan bir dizidir. … Amerikan dizisi olan The Society gizem severler için güzel bir seçenek olacaktır. Tamamen farklı olan konusuyla güzel bir gençlik dizisidir.

Yeşilin Kızı Anne neden iptal edildi?

Anne with an E dizisinin 4. sezonu Netflix’te olmayacak. Dizi, platform ile CBC arasındaki müzakerelerin sona ermesi ve ortaklıklarının feshedilmesinin ardından 2020’de iptal edildi.

Anne with an e gerçek hikaye mi?

Netflix’in en beğenilen içeriklerinden olan Anne With An E dizisi E, L.M. Montgomery’nin 1908’de yazdığı ‘Anne of Green Gables’ kitabının bir uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Tamı tamına 3 sezon süren bu dizi 2017’de başladı ve 2020’de 3. Sezonuyla final yaparak sevenlerini üzdü.

How to Sell Drugs online fast 3 sezon gelecek mi?

How to Sell Drugs Online (Fast) dizisi ekran hayatına devam edecek.

Ragnarok 3 sezon ne zaman?

Netflix’in ilk iki sezonuyla büyük bir ilgi gören dizisi Ragnarok‘un yeni sezonu için araştırmalar başladı. 2. sezonu 27 Mayıs’ta yayınlanan dizinin 3. sezonunun 2022 Nisan ya da Mayıs ayında yayınlanması bekleniyor…

El Club 2 sezon ne zaman başlayacak?

Kulüp 2. kısım 6 Ocak’ta sadece Netflix’te.”

The Society 2 sezon neden iptal edildi?

Popüler konular

The Society 2 sezon neden yok? Özellikle “The Society“nin geniş bir kadrosunun bulunması programlamayı... Devamını Oku »

Janis . 2021-12-07

The Society 2 sezon neden yok?

Popüler konular

The Society 2 sezon neden iptal edildi? Günümüzün “Sineklerin Efendisi” hikayesi olarak geçen... Devamını Oku »

Celestia . 2022-06-02

The Society sezon 2 ne zaman?

Popüler konular

The Society 2 sezon neden iptal edildi? Günümüzün “Sineklerin Efendisi” hikayesi olarak geçen... Devamını Oku »

Germain . 2021-10-05

The Society kac bolum?

Popüler konular

The Society 2 sezon neden iptal edildi? Günümüzün “Sineklerin Efendisi” hikayesi olarak geçen... Devamını Oku »

Opaline . 2022-07-06