Obilet kime ait?

Yazarı Caryn / 2022-01-15

Obilet kime ait?

Yiğit Gürocak kimdir?

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisi olan Yiğit, Denizli Anadolu Lisesi’nden mezun. Okul hayatı boyunca ulusal ve uluslararası çapta bir çok projede görev almış olmasının yanında, aynı zamanda Bilkent Üniversitesi’nin en büyük kulübünde de başkan yardımcısı olarak bir yıl görev yaptı.

Ali Yılmaz Kimdir obilet?

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okurken tanışan Yiğit Gürocak ve Ali Yılmaz, 2012 yılında seyahat ve ulaşım sektöründe yenilik adına obilet.com’u kurdu.

O bilet com güvenli mi?

obilet.com, onaylı ve güvenli bir internet alışverişi seçeneğini müşterisi ile buluşturuyor. Hem internet sitesinden hem de obilet.com mobil uygulamaları üzerinden gönül rahatlığı ile bilet alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

O biletten bilet alınır mı?

Obilet üyesi olmadan bilet alabilir miyim? Evet, üye olmadan otobüs ve uçak bileti satın alabilirsiniz. Obilet’ten uçak bileti nasıl satın alınır? obilet.com üzerinden sefer ve bilet sorgulaması yaparak, en uygun bileti seçebilir, banka veya kredi kartınızla biletinizi satın alabilirsiniz.

Biletall com kimin?

Hızlı büyüyen şirketler ödülüyle yetinmeyen Biletall.com, uluslararası arenada da faaliyetlerine hız vermek üzere 2017 yılında The Abraaj Group’u hissedarları arasına dahil etmiştir. The Abraaj Group.

Obilet kupon nasıl kullanılır?

Talep ettiğiniz seferi ve koltuğu seçip, ödeme sayfasına gidiniz. Aşağıdaki görselde yer alan “↓” butonuna tıkladığınızda karşınıza kupon kodunu girebileceğiniz bir kutucuk çıkacaktır. SMS ve E-Mail yoluyla tarafınıza iletilen kupon kodunu girdikten sonra “Ekle” butonuna tıklayınız.

Prof Dr Ali Yılmaz Kimdir?

Ali YILMAZ, 2010 yılında doçent, 2016 yılında profesör unvanlarını aldı. Görev yaptığı Atatürk Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı’nın 2013’ten beri başkanlığını yürütmektedir. Ali YILMAZ evli, iki erkek ve bir kız babası, beş torun dedesidir.

Ali Yılmaz Kimdir Antalya?

2012 yılında Antalya emniyet müdürü iken, FETÖ’cülerin Emniyet Genel Müdürlüğü’nde egemen olduğu bir dönemde, merkeze pasif göreve çekilen Ali Yılmaz, sosyal medyadan attığı, “Sezar bile en yakını BRÜTÜS tarafından hançerlendi” paylaşımı gerekçe gösterilerek 10 ay kıdem durdurma cezası almıştı.

Ucuza bilet al güvenilir mi?

Güvenilir ve Kolay Ödeme Seçenekleri ile Uçak Bileti Satın Alabilirsiniz. Ucuzabilet.com güvenlik konusunda gerekli tüm özeni göstermiş, endişe duymadan uçak bileti satın almanız için her türlü güvenlik sertifikasını almış bir sitedir.

En uygun Sahibi Kim?

Enuygun SeyahatEnuygun.com / Sahip

O biletten bilet aldım ne yapmalıyım?

Biletinizi bastırmak zorunda değilsiniz. Biletinizi obilet.com üzerinden satın aldıktan sonra, bilet bilgileriniz tarafınıza e-mail ve SMS ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi ve HES kodunuzu göstererek seyahatinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs biletten bileti aldıktan sonra ne yapılır?

Otobüs biletinizi satın aldıktan sonra size bilet bilgilerinizi içeren bir e-posta ve sms gönderiyoruz. Biletinizi bastırmak isterseniz, yolculuğunuzun gerçekleşeceği gün otogara gittiğinizde firmanın gişesinden bastırabilirsiniz.

Biletall com ne zaman kuruldu?

Türkiye’nin online seyahat anlayışını şekillendiren ve yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek seyahat standartlarını iyileştirmek için çalışan Biletall.com , 2006 yılında kurulmuştur.

Biletall satıldı mı?

Obilet.com Üst Yöneticisi Yiğit Gürocak: “Türkiye’nin yerli seyahat markası olan Obilet’i dünya ölçeğinde bir marka haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi. Otobüs bileti satan Biletall firması Obilet tarafından satın aldığı duyuruldu.

Bilet kupon numarası nedir?

İnternetten aldığınız elektronik bir bilet için size verilen harf ve rakamlardan oluşan bu kod, aynı zamanda rezervasyon numarası olarak da adlandırılan bir kavram. Bu kodu uçak biletinizi aldıktan sonra kolay ulaşılabilir bir yerde saklamanız gerekiyor.

Obilet indirim kodu nerede yazar?

Kullanım bilgisi

Obilet.com mobil uygulamamızda sağ alt köşede yer alan “Hesabım” butonuna tıklayıp üye... Devamını Oku »

Bianca . 2022-04-13

Obilet burger indirimi ne kadar?

Kullanım bilgisi

obilet.com ve Burger King & Tıkla Gelsin güçlerini birleştirdi; yolculuğa lezzet kattı. obilet.com... Devamını Oku »

Angie . 2022-01-27

TÜGVA kime ait?

Popüler konular

TÜGVA Genel Başkanı kim? Enes Eminoğlu – TÜGVA GENEL BAŞKAN – Türkiye Gençlik Vakfı –... Devamını Oku »

Crissy . 2022-07-10

Türksat Kablonet kime ait?

Popüler konular

Türksat Kablonet sahibi kim? Kablonet Önceki isim(ler)i Uydunet Kuruluş 1997 Genel merkezi Ankara... Devamını Oku »

Zorina . 2022-02-11