‘’Yoktan Var Olan Türkiye’’ Youtube kanalımızda özel seri olarak hazırladığımız aşağıdaki bu videoyu kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.!

İnternette Satışa Çıkmış 5 tuhaf şey

        İnternet dünyasında  yeni tuhaf satış haberleri durmak bilmiyor.Ebay gibi dünyaca ünlü sitede milyonlarca ilan arasından tuhaf ilanlar çıkabiliyor.Bazılarını fark ettiği gibi ilandan kaldırıken bazıları ise amacına ulaşıyor. İşte son yıllarda İnternet üzerinden satılan bazı tuhaf şeyler.

5. Satılık Büyükanne

satilik-buyukanne
İngiltere’de yaşayan 10 yaşındaki Zoe Pemberton, 61 yaşındaki büyükannesinin tavırlarından şikayetçi olunca kendisini ebay üzerinden satışa çıkardı. Büyükanneye ciddi açık arttırma teklifleri gelse de durumu geç fark eden ebay ilanı yayından kaldırdı.

4. Alın Reklamı

alin-reklami
Amerikalı bir kadın İnternet üzerinden verdiği ilanda alnını reklam alanı olarak satışa çıkardığını ve açık arttırma kime kalırsa istediği metni alnına yazdıracağını açıklamasında yazdı. Yaklaşık 10.000$ teklifte bulunan Golden Palace markası açık arttırmayı büyük farkla kazandı.

3. Britney Spears Sakızı

britney-spears-sakiz
Britney Spears’ın konser sonrası yere attığı sakızı aldığını iddia eden bir kişi, bu sakızı İnternet üzerinden satışa sundu. İlginç olansa ortada hiçbir DNA örneği olmamasına rağmen bu garip ilan onlarca kişi tarafından teklif aldı.

2. 10 Yıllık Peynir

peynir-saitldi
Peynirin şarap gibi yıllar içinde tadında değişiklik olması elbette mümkün değil. Ancak peynirin üzerinde ”Meryem Ana” silüeti olduğu için almak isteyeni de çok oldu. Bir hafta ilanda bekleyen peynir 28.000$’a alıcı buldu.

1. İnsan Dişinden Yüzük

Yorum Gönder

[blogger]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

YazılıBilgi | Copyright © 2013. Blogger tarafından desteklenmektedir.