‘’Yoktan Var Olan Türkiye’’ Youtube kanalımızda özel seri olarak hazırladığımız aşağıdaki bu videoyu kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.!

Kısaca - Kısaca Bilgi - Hakkında Bilgi- Bilgi Sitesi-Bilgi Siteleri

Kısaca - Kısaca Bilgi - Hakkında Bilgi- Bilgi Sitesi-Bilgi Siteleri

Öncelikle YazılıBilgi.com her türlü konu hakkında kısaca ve özet bilgi bulabileceğiniz, kısa bilgiler barındıran bilgi sitesidir. Sözlük, ansiklopedi türü çalışmalar tam anlamıyla bilgiyi okuyucuya ulaştıramıyor. Aslında  dolu dolu nitelikli bilgi sunuyor ama günümüz teknolijisinde görülen başdöndürücü gelişmeler sonucunda hayli küçülen dünyamızda okuyucu, herşeye olduğu gibi aradığı bilgiyede çabuk ulaşmak istiyor. Eskiden aradığımız bilgiye ulaşmak için kalın ansiklopediler de uzun uzun bilgiler okuyup sayfaları karıştırıken günümüz teknolijinde aradığımız bilgiye tek parmak hareketiye kısa sürede ulaşmak istiyoruz.

Facebook'ta akıllı cihazlarınızla dolaşırken gönderilerin sağ üst köşesinde ki şimşek işareti belki sizin de  dikkatinizi çekmiştir. Daha çok büyük haber sitelerin mobil içeriklerinde olan bu şimşek işareti olan gönderilere tıkladığınızda Facebook'tan çıkış yapmadan aynı sayfada ilgili yazıyı okuyabiliyorsunuz.

Facebook'un bu hizmtinin adı ''Instant Articles''. Kullanıcıyı sıkmadan bilgiye daha hızlı ulaştırmak için hayata geçirdiği bu projeyi büyük haber siteleri tercih ediyor. Facebook, Instant Articles uyumlu içeriklerin %20 daha fazla okunduğunu, normal bir internet sayfasına göre 10 kat daha hızlı açıldığını ve bu içeriklerin %30 oranında daha fazla paylaşıldığını açıkladı.

Bilgiye ulaşmanın çok çabuk ve kolay gerçekleştiği, okuyucalarımızın beklentilerinin sürekli arttığı ve teknolojinin süratle ilerlediği bir dönemde bizde uzun uzun içeriklerle okuyucuyu sıkmamak için Bilgi Sitesi olarak sitemizde kısa öz, anlaşılır ve kapsamlı bilgi sunmayı amaçlıyoruz.
Yorum Gönder

[blogger]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

YazılıBilgi | Copyright © 2013. Blogger tarafından desteklenmektedir.