Koltuk Altı Terlemesine Çözüm -Koltuk Altı Terlemesi Nasıl Önlenir?

Koltuk Altı Terlemesi Nasıl Önlenir? {featured}

Koltuk Altı Terlemesine Çözüm-Koltuk Altı
Terlemesi Nasıl Önlenir?

Koltuk kısımlarımızda sürekli ter çıkmasının nedeni aslında su tüketimi az olduğundan dolayıdır. Bu anlamda bizler mutlaka çok fazla su içmeliyiz. Günlük oranda sabah ve akşam saatlerinde özelikle yaz aylarında aşırı su alımı koltuk altlarında oluşan teri yok edecektir. Erkek ve bayanların Koltukaltı Terlemesinden nasıl kurtuluruz sorusuna yanıt olarak en fazla sorun olan ter, su içilerek yok edilebilir. Çok fazla hareket ettiğimizde aşırı kalın giyinmezsek bu sorun yok olacaktır.

Koltukaltı Terlemesinden nasıl kurtuluruz diye merak edenlere özel kimyasal içermeyen içerisinde tuz bulunan koltuk spreyleri kullanılarak denge sağlanır. Tuz içinde bulunan mineralden kaynaklı kötü kokuyu yok eder hatta bebekleri bile doğduktan sonra tuzlu normal sıcak olmayan su içine almaları bu nedenden kaynaklıdır. Gerektiği kadar su içtiğimizde ve düzenli sağlıklı meyve tüketiminde ise bunun faydasını göreceksiniz. Labirent sisteminde düzenli yıkama beyaz sabunla su yıkama tekniği ya da sirke kullanımlarının faydasını da göreceksiniz. Düzenli duş alarak mutlaka o bölgeyi ferah tutmak gerekir. Ter zamanla yapışan dur durak bilmeden sinen koku olduğundan dolayı mutlaka düzenli duş almak gerekir.

Kesin Çözüm DRİCLOR

Koltukaltı Terlemesinden nasıl kurtuluruz sorusuna eş değer olarak medikal açıdan eczanede bulunan koku giderici kremler fayda sağlar. Bu konuda Driclor’u tavsiye edebiliriz. İlk günde faydasını göstererek sizi şaşırtacaktır. Yalnız dokturunuza danışmadan bu tür koltuk altı ürünleri kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Bu roll-on’un kullanımı 7 gün boyunca gece yatmadan temiz olan koltukaltınıza sürüp yatmanız ve sabah kalktığınızda koltuk altlarınızı yıkamanız gerekmektedir. İlk günde büyük ihtimal koltuklatlarınızın terlemediğini görebilirsiniz. Yaz aylarında çok fazla kalın giyinmemek aşırı hırka gibi yün içerikli giysi almamak gerekir.  İnce saten içerikli polyester olmayan kaliteli ürünler ikinci sınıf olmayan giymek gerekir. Unutmayın ki aşırı terleme ise sizleri hasta yapacaktır. Koltuk altında oluşan kıl gibi kalıcı çözüm gerektiren bu sorunları anında yok etmek gerekir. Düzenli ağda ya da cilt bakımları yaparak orayı temiz tutmak gerekir. Aslında lazer teknikleriyle kalıcı yöntemleri alabiliriz.

Bu yazımızda koltuk altı terlemesi nasıl önlenir, koltukaltı terlemesinin nedenleri ve tedavisi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[blogger]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

YazılıBilgi | Copyright © 2013. Blogger tarafından desteklenmektedir.