‘’Yoktan Var Olan Türkiye’’ Youtube kanalımızda özel seri olarak hazırladığımız aşağıdaki bu videoyu kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.!

Astım Bronşite Ne İyi Gelir Kısaca?

Astım Bronşite Ne İyi Gelir?

Günümüzün en fazla görülen sağlık sorunlarından biri de astım bronşit hastalığıdır. Çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan astım bronşit hastalığı hakkında en fazla merak edilen ayrıntılardan biri de bu hastalığa hangi doğal tedavi uygulamalarının iyi geldiğidir. Dilerseniz çokça merak edilen astım bronşite ne iyi gelir hakkında sizlere hemen bilgiler sunalım.

Astım Bronşite Ne İyi Gelir Kısaca?

İşte Astım Bronşit Rahatsızlığına İyi Gelen Doğal Tedavi Uygulamaları;

Solunum yolları açma cihazı;

Astım bronşit hastalığının doğal tedavisinde en fazla tercih edilen uygulamalardan biri solunum yolları açma cihazlarıdır. Bu cihazların astım bronşit hastalığına oldukça fayda sağladığı bilinmektedir. Dolaysıyla astım bronşit hastalığınızda solunum yolları açma cihazından faydalanabilirsiniz.

Bitkisel çay karışımı;

Bazı bitkisel çayların astım bronşit hastalığına fayda sağladığı uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Dolaysıyla astım bronşit hastalığınız için ve özellikle de hastalığınıza bağlı olarak meydana gelen balgamı kolayca söktürmek için 2-3 damla okaliptüs yağı ve öksürüğü hafifletmek için ise 2-3 damla papatya yağı damlattıktan sonra 15 ila 20 dakika kadar buharını soluyun. Ayrıca nane, ıhlamur, papatya bitkisel çayı gibi bitkise çaylardan da faydalanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bağırsaklarda meydana gelen iltihaplı yaralar için ise;

İltihaplarda meydana gelen yaralar için de bir su bardağına 1 tatlı kaşığı tuz ilave ettikten sonra 5 dakika kadar gargara yapabilirsiniz.

Görüldüğü üzere astım bronşit hastalığınızın hafifletilmesinde oldukça faydalı olabilen bazı doğal tedavi uygulamaları bulunmaktadır. Sizler de bu uygulamalardan faydalabilirsiniz. Bu bilgileri sizlere sunduktan sonra astım bronşite ne iyi gelir hakkındaki makalemizi burada sonlandırmaktayız.
Etiketler: , ,

Yorum Gönder

[blogger]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

YazılıBilgi | Copyright © 2013. Blogger tarafından desteklenmektedir.