Kısaca Bilgi, Kısaca , Hakkında Bilgi, Bilgi Sitesi, Nedir, Kimdir

ADAM HAMİLE EŞİNDEN POZ VERMESİNİ İSTEDİ! ÇEKTİĞİ FOTOĞRAFI GÖRÜNCE …

13.01.2021
12
ADAM HAMİLE EŞİNDEN POZ VERMESİNİ İSTEDİ! ÇEKTİĞİ FOTOĞRAFI GÖRÜNCE …
REKLAM ALANI

Teknolojinin gelişmesiyle beraber çocuk sahibi olacağını öğrenen anneler, hamileliklerinin bırakın haftalarını fotoğraflarını her gün çekiyorlar. İleride çocuklarına göstermek için harika bir fikir bu.

Çocukları böylelikle annelerinin onları dünyaya getirmek için neler çektiğinin farkına daha iyi varıyorlar. Öte yandan ömür boyu hatırlayıp baktıklarında gülecekleri hatıralar elde etmiş oluyorlar. Hamilelerin çektirdiği fotoğraflar insanların içini ısıtıyor. Ancak bazıları var ki kelimelerle ifade edilemiyor. Baba adayı olan 30 yaşındaki Dan Mozer, eşiyle beraber Florida’nın Jacksonville şehri yakınlarındaki sahile gidip fotoğraf çektirmeye karar verdiler. Sahil çok fazla turistin gelmediği ve sakin bir yerdi.

Gün batımında fotoğraf çektirmek için harika bir konumdaydı. Dan eşinden poz vermesini istedi. Harika bir manzara yakalamıştı. Hemen fotoğraf makinesini çıkarıp fotoğrafa hazırlandı. Suratında içten ve sıcak bir gülümseme olan Angelina poz verdi. Dan, arka planda olan biteni görünce ömürleri boyunca unutamayacakları bir fotoğraf çektiğini fark etti. Peki Angelina poz verirken arkada neler olup bitiyordu? Dan tam fotoğraf çekerken bir yunus zıplıyordu. Dan bu bölgede yunus balıklarının gezdiklerini biliyordu ve çok şaşırmadı. Beklenmeyen şey ise tam eşinin fotoğrafını çekerken yunusun denizde zıplamasıydı. Dan, AWM’ye ‘Fotoğrafı çekerken ‘Aman Tanrım!’ diye bağırdım.

Maalesef eşim olaya benim gibi ön sıradan tanık olamadı’ dedi. Dan ve Angelina’nın Courtland ismini verdiği çocukları geçtiğimiz ocak ayının 27’sinde dünyaya geldi. Dan, Yahoo’ya fotoğraf hakkında ‘Birileri bize yunusların çıkabileceğini söyledi. Hiçbir hareketlenme yokken ben de fotoğraf çekmeye karar verdim. Tam o anda bir yunus denizden çıktı’ dedi. Belki de yunus balığı olan bitenin farkındaydı. Dan, ‘Yunus iki kere zıpladı. İkisinin de fotoğrafını çekmeyi başardım’ dedi. Courtland, aile ve yakınları tarafından ‘yunuslara fısıldayan çocuk’ olarak adlandırılmaya başladı.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.