Yüzleşme programı ne anlatıyor?

Yazarı Rey / 2021-12-11

Yüzleşme programı ne anlatıyor?

Yüzleşme amaç ne?

YÜZLEŞME KONUSU Masal, 15 sene önce umutlarını hayallerini ve gerçek adını bıraktığı Kalender Kasabasına bambaşka bir kimlikle geri döner. Amacı kendisinden çalınan hayatının intikamını almak ve bunu ona yapanlarla yüzleşmektir.

Yüzleşme programi neden bitti?

Yüzleşme‘nin beklenen reytinglerin çok altında kalması ekran macerasının kısa sürmesine neden oldu. Sıradışı bir formatla izleyici karşısına çıkan Yüzleşme programında her hafta 7 farklı aile yarışıyor ve aynı evde kalıyordu.

Kanal D Yüzleşme Programı Nedir?

Konusunda uzman doktorların katkılarıyla, Yüzleşme evinde yaşayan 7 kişinin sorunları ve gerçek yaşam hikayeleri mercek altına alınacak. Aynı evde yaşayan katılımcılar sağlık sorunlarına çözüm ararken, Doç. Dr. Erbaş ve uzman doktorlar da ev sakinlerine hem psikolojik hem de tıbbi açıdan destek olacak.

Yüzleşme Programı Ebru kimdir?

Programda davranışlarının yanı sıra güzelliğiyle ön plana çıkan Ebru Kıyak 22 yaşında ve üniversite öğrencisi. Yeme bozukluğu problemi sebebiyle yarışmaya başvuran Ebru aynı zamanda İstanbul’da yaşıyor. Marka iletişimi bölümü öğrencisi olan Kıyak, sosyal medyada sıkça konuşulan isimler arasında yer almayı başardı.

Yüzleşme Dizisi Kaç Bölüm sürdü?

Yüzleşme, ilk bölümü 5 Mart 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in yaptığı Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisidir. 26 Mart 2019 tarihinde yayımlanan 4. bölümü ile final yaparak sona ermiştir.

Yüzleşme dizisi nerede çekildi?

Yüzleşme dizisinin çekimleri uzun bir süre Antalya’nın Alanya ilçesinde gerçekleştirilecek. Kalender Kasabası içinse Alanya’nın bir köyü kullanılacak. Dizi, küçük bir Akdeniz kasabası olarak tasvir edilecek Kalender Kasabası’nda başlayacak.

Kanal D Yüzleşme programı neden yayınlanmıyor?

Yüzleşme Kanal D‘de hafta içi her gün ekrana gelmekte olan program çekimleri sona erdiği açıklandı.

Yüzleşme yayindan kalkti mi?

Kanal D’de yayınlanan Yüzleşme dizisi final yapıyor.

Yüzleşme Kanal D hangi gün?

Dr. Oytun Erbaş’ın moderatörlüğünü yaptığı “Yüzleşme” programı bugün 16.00’da Kanal D‘de!

Yüzleşme programı nerede çekildi?

Yüzleşme dizisinin çekimleri uzun bir süre Antalya’nın Alanya ilçesinde gerçekleştirilecek. Kalender Kasabası içinse Alanya’nın bir köyü kullanılacak. Dizi, küçük bir Akdeniz kasabası olarak tasvir edilecek Kalender Kasabası’nda başlayacak.

Yüzleşme kalktı mı?

Uğur Yücel ve Hande Doğandemir’in son dizisi Yüzleşme final bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor. 26 Mart 2019 günü yayınlanacak son bölümü ile final yapacak olan Yüzleşme‘nin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak.

Yuzlesme evi nerede?

Kalender Kasabası içinse Alanya’nın bir köyü kullanılacak. Dizi, küçük bir Akdeniz kasabası olarak tasvir edilecek Kalender Kasabası’nda başlayacak. Ormanları, şelaleri ve diğer pek çok doğal güzelliği nedeniyle tercih edilen Antalya, çiçek yetiştiriciliği için de uygun bir yer.

Kalender nerenin ilçesi?

Kalender, Ağrı ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.

Sadakatsiz neden internette yok?

Yayın akışına göre, Sadakatsiz 47. bölümü yerine yabancı sinema filmi yayınlanacak. Dizinin ekranlara ara verme nedeni resmi Instagram hesabı üzerinden duyuruldu.

Yüzleşme kaç bölüm sürdü?

120 dk. Yüzleşme, ilk bölümü 5 Mart 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in yaptığı Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisidir. 26 Mart 2019 tarihinde yayımlanan 4. bölümü ile final yaparak sona ermiştir.

Yüzleşme Programı Ebru kimdir?

Popüler konular

Yüzleşme Yarışması Ebru kimdir? Programda davranışlarının yanı sıra güzelliğiyle ön plana... Devamını Oku »

Claudia . 2021-12-23

Yüzleşme nasil bir program?

Popüler konular

Yüzleşme bitti mi? Kanal D, reytingleri istenen seviyeye çıkamayan o programı yayından kaldırma... Devamını Oku »

Darrelle . 2022-06-17

Yüzleşme amacı nedir?

Popüler konular

Yüzleşme amaç ne? YÜZLEŞME KONUSU Masal, 15 sene önce umutlarını hayallerini ve gerçek adını... Devamını Oku »

Jaquenetta . 2022-06-14

Kanal D Yüzleşme ne?

Popüler konular

Yüzleşme neden bitti Kanal D? Kanal D, reytingleri istenen seviyeye çıkamayan o programı yayından... Devamını Oku »

Elsi . 2022-05-04