Yiğit Şardan neyin sahibi?

Yazarı Catlee / 2022-05-30

Yiğit Şardan neyin sahibi?

Yiğit Şardan ekibinde kimler var?

İş insanı olan Şardan‘ın medya sektöründe birçok atılımı bulunuyor. YİĞİT ŞARDAN‘IN LİSTESİNDE KİMLER VAR? ASİL: Özcan Çetin Soy, Abdurrahim Albayrak, Murat Yalçındağ, Ahmet Aslan, Mete Serkan Sevim, Ömer Mafa, Dorukhan Acar, Begüm Özkan, Murat Özkaya, Murat Erkul.

Yiğit Şardan ne iş yapıyor?

İş İnsanı
Basketbol oyuncusu
Yiğit Şardan/Meslekleri

Yiğit Şardan kimdir nerelidir ne iş yapar?

Kendisi de milli bir sporcu olan Yiğit Şardan Galatasaray Spor Kulübü’nde başkan yardımcılığı, Basketbol Federasyonu’nda yönetim kurulu üyeliği yaptı ve halen F1 Komitesi kurucu üyesi. Şardan 2009-2011 yılları arasında Reklamcılar Derneği Başkanlığı yaptı. Yiğit Şardan Haberleri İçin Tıklayınız!

Yiğit Şardan hangi ajansın sahibi?

1983 yılında başladığı Güzel Sanatlar Reklamcılık A.Ş.’ne 1988 yılında ortak oldu ve o günden beri de yönetim kurulu üyeliği ve ajans başkanlığı görevini sürdürüyor. 1993 yılında atv’yi kurdu.

Abdurrahim Albayrak kimin listesinde?

Galatasaray’da şu an ikinci başkan olarak görev yapan Abdurrahim Albayrak, başkan adayı Yiğit Şardan listesinde yer aldı. Albayrak‘ın yanı sıra mevcut yönetimdeki isimlerden Yusuf Günay da Şardan’ın listesine dahil olan isimlerden.

Yiğit Şardan hangi takımlı?

Kendisi de milli bir sporcu olan Yiğit Şardan, Galatasaray Spor Kulübü’nde Başkan Yardımcılığı, Basketbol Federasyonu’nda Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Türkiye Formula 1 Komitesi kurucu üyesidir.

Burak Elmas kimdir ne iş yapar?

2008 yılından itibaren Godiva Investment şirketinde CEO görevini ifa eden ve grup yönetim kuruluna bağlı çalışan Burak Elmas, aynı zamanda gıda ürünleri imalatında en büyük Türk işletmelerinden biri olan Yıldız Grup’ta da Yönetim Kurulu üyeliği yapmış, görev süresince önemli stratejik pozisyonlar üstlenmiştir.

Yiğit Şardan ne mezunu?

1963 yılı İstanbul doğumlu olan Mehmet Yiğit Şardan, ortaokulu Galatasaray Lisesi’nde, liseyi Robert Koleji’nde okumuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği’ni bitirmiştir.

Burak Elmas ne iş yapıyor?

İş İnsanıBurak Elmas / Mesleğiİş adamı, iş kadını, cinsiyet belirtmeksizin iş insanı ya da “insan” terimini belirtmeksizin işletmeci, işletme sektöründe yer alan bir kişidir – özellikle ekonomik, entelektüel ve fiziksel sermayenin bir kombinasyonunu kullanarak satışı yapıp kârını elde etmek amacıyla faaliyetler yürüten ve bu faaliyetleri geliştiren … Vikipedi

Mehmet Yiğit Şardan nereli?

Üsküdar, İstanbul, TürkiyeYiğit Şardan / Doğum yeri

GS seçim ne zaman son dakika?

Daha önce 29 Nisan’da yapılması planlanan seçim 19 Haziran Cumartesi (Bugün) yapıldı. Galatasaray‘da 5 adaylı başkanlık seçiminde oy kullanma işlemi tamamlandı. Seçimde 4 bin 731 oy kullanıldı. Bugün seçimi kazanan aday, Galatasaray‘ın 38. başkanı olacak.

Abdurrahim Albayrak Burak Elmas’ın listesinde var mı?

Albayrakın yönetim kurulu listesi de belli oldu. İşte o isimler… G.Saray’da seçim tarihi 19 Haziran olarak açıklanırken Burak Elmas, Metin Öztürk, Eşref Hamamcıoğlu ve Işın Çelebi listelerini Divan’a bildirdi. Bu isimlerin yanına bir de Abdurrahim Albayrak eklenecek.

Burak Elmas neyin sahibi?

Burak, halihazırda Godiva Investments şirketinin CEO’su görevinde Grup Yönetim Kuruluna bağlı olarak görev yapmaktadır ve son dokuz yıldır Yıldız Holding bünyesinde çalışmaktadır. Yıldız Holding, gıda ürünleri imalatında en iyi bilinen, en büyük Türk işletmelerinden biridir.

Burak Elmas nerenin sahibi?

Burak Elmas (d. 19 Mart 1974; Şişli, İstanbul), Türk iş insanı, spor yöneticisi ve mevcut Galatasaray başkanı.

Güzel Sanatlar holding kimin?

Alacaklı avukatları, Mehmet Yiğit Şardan’ın sahibi olduğu Güzel Sanatlar Holding‘in Esentepe gazeteciler sitesindeki adresine de hacize gitti.

Yiğit Şardan hangi ajansın sahibi?

Popüler konular

Yiğit Şardan neyin sahibi? Reklam, İletişim ve TV içeriği alanlarında uzun yıllardır faaliyet... Devamını Oku »

Lucia . 2022-02-02

Yiğit Şardan ne iş yapıyor?

Popüler konular

Yiğit Şardan ne mezunu? 1963 yılı İstanbul doğumlu olan Mehmet Yiğit Şardan, ortaokulu Galatasaray... Devamını Oku »

Dulcinea . 2022-04-21

Yigit Sardan kimdir ne is yapar?

Popüler konular

Yiğit Şardan ne mezunu? 1963 yılı İstanbul doğumlu olan Mehmet Yiğit Şardan, ortaokulu Galatasaray... Devamını Oku »

Amberly . 2021-11-25

Yiğit Şardan ne iş yapiyor?

Popüler konular

Yiğit Şardan ne işle meşgul? Reklam, İletişim ve TV içeriği alanlarında uzun yıllardır faaliyet... Devamını Oku »

Megen . 2022-07-06