Kısaca Bilgi, Kısaca , Hakkında Bilgi, Bilgi Sitesi, Nedir, Kimdir

KULLANIM ŞARTLARI

Kullanım Şartları


Yazilibilgi.com isimli bu blog sitesi kendisinin ve yetki verdiği blog yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik


Yazilibilgi.com’da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) site editörleri ve misafir yazarlar tarafından Yazilibilgi.com için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.


– Bu yazı Yazılı Bilgi‘den alınmıştır

– Kaynak: Yazılı Bilgi

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Yazilibilgi.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Yazilibilgi.com’un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.İletişim

Yazilibilgi.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Yazilibilgi.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.